Σχολικοί Αγώνες Στίβου Δημοτικών Σχολείων
Με μεγάλη οργανωτική και αγωνιστική επιτυχία, πραγματοποιήθηκαν την Τετάρτη 22/05/ 2013, oι αγώνες στίβου των Δημοτικών σχολείων του Ν. Χίου, στο Δημοτικό Στάδιο Χίου.
Με μεγάλη οργανωτική και αγωνιστική επιτυχία, πραγματοποιήθηκαν την Τετάρτη 22/05/ 2013, oι αγώνες στίβου των Δημοτικών σχολείων του Ν. Χίου, στο Δημοτικό Στάδιο Χίου. Οι αγώνες διοργανώθηκαν από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΧΙΟΥ-ΣΑΜΟΥ σε συνεργασία με τον Οργανισμό Πολιτισμού, Αθλητισμού, Παιδείας και Πρόνοιας του Δήμου Χίου, την Διεύθυνση Α΄/θμιας Εκπ/σης Χίου και το Γραφείο Αθλητισμού της Δ/νσης Β΄/θμιας εκπ/σης Χίου
Τα ονόματα των 3 πρώτων νικητών και νικητριών:
Κορίτσια
![](http://i40.tinypic.com/2vbwn7n.png)
![](http://i41.tinypic.com/fliqol.png)
![](http://i41.tinypic.com/4jq6aa.png)
Κατηγορία:
- Προσθήκη νέου σχολίου
- 3372 εμφανίσεις
Σχόλια
bravo se ola ta paidia pou