Αποτελέσματα Διασυλλογικού Πρωταθλήματος ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
Διεξήχθη την Παρασκευή στο Δημοτικό Στάδιο Χίου, το Διασυλλογικό Πρωτάθλημα ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄,με τη συμμετοχή αθλητών και αθλητριών από τα Σωματεία της Χίου, Σάμου και Ικαρίας.
Οι τρεις πρώτοι νικητές-νικήτριες:
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
80Μ.
1.ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 9.1 Υ.Ε
2.ΤΡΙΠΟΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 98 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 9.6 Υ.Ε
3.ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 00 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 10.1
150Μ.
1.ΤΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 16.8 Υ.Ε
2.ΓΕΜΕΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 98 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 19.5
600Μ.
1.ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 99 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 1.43.4
2.ΣΤΥΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 98 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 1.45.4
1000Μ.
1.ΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 98 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 3.01.5
2.ΜΠΡΑΤΣΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 99 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 3.01.9
3.ΡΑΠΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 98 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ 3.15.9
100Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ
1.ΣΤΕΙΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 16.7
4Χ80Μ.
1.ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ(ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΣ-ΑΓΓΟΥΛΕΣ-ΙΩΑΝΝΟΥ-ΣΑΛΑΓΑΡΑΣ) 42.9
2.Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ(ΠΙΤΑΟΥΛΗΣ-ΠΙΠΠΙΔΗΣ-ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ-ΣΤΕΙΡΟΣ) 44.5
3.ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ(ΛΕΚΑΚΗΣ-ΚΑΛΛΟΥΔΗΣ-ΤΖΗΚΑΣ-ΚΙΤΡΙΝΟΣ) 48.2
4Χ300Μ.
1.ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ(ΓΕΜΕΛΑΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ-ΜΠΡΑΤΣΗΣ-ΠΟΥΛΟΣ) 3.04.0
ΜΗΚΟΣ
1.ΦΡΑΤΖΕΣΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 98 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 5.86
2.ΤΣΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 98 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 5.49
3.ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 98 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 5.12
ΥΨΟΣ
1.ΣΤΕΙΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 98 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.62
2.ΤΡΙΠΟΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 98 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1.57
3.ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 98 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1.57
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1.ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 98 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 27.94
2.ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 98 ΕΦΗΒΟΣ 25.84
3.ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 99 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ 24.00
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1.ΠΑΤΕΛΙΔΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 47.34 Υ.Ε
2.ΤΣΙΟΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 98 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 39.47
3.ΜΠΙΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 37.62
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1.ΜΠΙΤΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 13.90
2.ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 98 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 12.11
3.ΤΣΙΟΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 98 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 11.30
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
80Μ.
1.ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 98 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10.5 Υ.Ε
2.ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 00 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 10.7 Υ.Ε
3.ΘΕΟΧΑΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 00 ΕΦΗΒΟΣ 11.2
150Μ.
1.ΤΕΛΛΗ ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ 99 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 20.6
2.ΘΩΜΑΪΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 99 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 20.7
3.ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΑΜΑΛΙΑ 98 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 20.8
600Μ.
1.ΑΒΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 98 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 2.00.1
1000Μ.
1.ΜΑΚΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ 99 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 3.40.3
2.ΓΟΥΡΛΗ ΣΟΥΛΤΑΝΗ ΑΝΝΑ 00 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 3.50.3
2000Μ.
1.ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 98 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 7.21.2 Υ.Ε
3000Μ.ΒΑΔΗΝ
1.ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 98 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 22.39.4
4Χ80Μ.
1.(ΘΩΜΑΪΔΟΥ(99)-ΜΠΛΑΝΗ(99)-ΦΩΤΗ(00)-ΒΑΓΙΑΝΟΥ(00)) ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 43.5
2.(ΘΕΟΧΑΡΗ(00)-ΚΑΛΑΜΑΡΗ(00)-ΖΩΑΝΟΥ(00)-ΛΙΟΒΑΡΗ(00) ΕΦΗΒΟΣ 47.4
ΥΨΟΣ
1.ΑΡΓΥΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 99 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 1.37
2.ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 1.23
ΜΗΚΟΣ
1.ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 99 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 4.75
2.ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΑΜΑΛΙΑ 98 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.69
3.ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 98 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.67
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1.ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 9.53
2.ΚΟΣΤΑΝΤΙΝΟΒΑ ΔΕΣΗΣΛΑΒΑ 98 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9.15
3.ΚΑΛΗ ΝΙΚΗ 98 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 9.13
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1.ΤΕΤΩΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 99 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 20.54
2.ΠΛΑΚΩΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 98 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 18.79
3.ΚΑΛΗ ΝΙΚΗ 98 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 18.18
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 98 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 33.12Υ.Ε
2. ΚΟΣΤΑΝΤΙΝΟΒΑ ΔΕΣΗΣΛΑΒΑ 98 ΦΟΒ 26.63
3. ΑΡΓΥΡΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 99 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 25.03
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΑΘΜΟΙ
1.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 29
2.ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 18
3.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 14
4.ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 11
5.Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 6
6.ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 2
7. ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 1
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1.Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 43
2.ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 40
3.ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 23
4.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 18
5.ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 12
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 2
Υ.Ε =ΥΨΗΛΗ ΕΠΙΔΟΣΗ και ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΠ-ΠΚ Α΄
- Προσθήκη νέου σχολίου
- 3239 εμφανίσεις